Over ons

Ruyterverf is uw persoonlijke verfspecialist in Noord-Nederland. Wij zijn u graag van dienst met een persoonlijk advies, de beste service en topkwaliteit verf voor de scherpste prijs.

Fergus Hofstra

Fergus Hofstra

Fergus verkoopt al meer dan 23 jaar verf. Het begon aan het eind van de jaren ’90, toen hij een bijbaantje had als schilder en hij en een vriend...

fergus@ruyterverf.nl

Janny Dijk

Janny Dijk

Janny heeft in 2005, toen de drukte bij Ruyterverf opliep, haar baan in de zorg verruild voor de zaak van haar echtgenoot. Ze heeft geen moment...

janny@ruyterverf.nl

Jacob Kingma

Jacob Kingma

Als bedrijfsleider van de vestiging in Groningen, is Jacob Kingma een vertrouwd gezicht in de winkel aan de Westerhaven. Na vijftien jaar in de...

jacob@ruyterverf.nl

Henk Boomsma

Henk Boomsma

De in Leeuwarden geboren Henk is sinds 2009 een vertrouwd gezicht bij Ruyterverf. Hij was banketbakker, maar verruilde deze baan achter de...

henk@ruyterverf.nl

Bennie Kooistra

Bennie Kooistra

Bennie is al sinds 2013 een vast onderdeel van het Ruyterverf team. Hij werkt afwisselend in de winkels in Leeuwarden en Groningen. Zijn meer dan...

bennie@ruyterverf.nl

Brent Hofstra

Brent Hofstra

Brent begon als vakantiekracht bij Ruyterverf en volgt inmiddels een deeltijdopleiding tot retailmanager aan het MBO in Leeuwarden. De...

brent@ruyterverf.nl