Over ons

Ruyterverf is uw persoonlijke verfspecialist in Noord-Nederland. Wij zijn u graag van dienst met een persoonlijk advies, de beste service en topkwaliteit verf voor de scherpste prijs.

Fergus Hofstra

Fergus Hofstra

Fergus verkoopt al meer dan 23 jaar verf. Aan het eind van de jaren ’90 tikte hij samen met een vriend een eerste partij verf op de kop. De...

fergus@ruyterverf.nl

Janny Dijk

Janny Dijk

Janny heeft in 2005, toen de drukte bij Ruyterverf opliep, haar baan in de zorg verruild voor de zaak van haar echtgenoot. Ze heeft geen moment...

janny@ruyterverf.nl

Jacob Kingma

Jacob Kingma

Jacob is als bedrijfsleider van vestiging Groningen een vertrouwd gezicht in de winkel aan de Westerhaven. Na vijftien jaar in de horeca is Jacob...

jacob@ruyterverf.nl

Henk Boomsma

Henk Boomsma

De in Leeuwarden geboren Henk is sinds 2009 een vertrouwd gezicht bij Ruyterverf. Henk ruilde een baan achter de schermen als banketbakker om als...

henk@ruyterverf.nl

Bennie Kooistra

Bennie Kooistra

Bennie is al sinds 2013 een vast onderdeel van het Ruyterverf team. Hij is afwisselend in de winkel in Leeuwarden en de winkel in Groningen te...

bennie@ruyterverf.nl

Brent Hofstra

Brent Hofstra

Brent begon als vakantiekracht bij Ruyterverf en volgt inmiddels een deeltijdopleiding tot retailmanager aan het MBO in Leeuwarden. De...

brent@ruyterverf.nl